Google News

5.5.0

4.0

4

İstediğiniz haber her zaman elinizin altında

712.6k

Bu uygulamayı oyla

Google Play Newsstand, Android cihazlar için Google tarafından geliştirilen bir uygulamadır, eski Google Currents'ın yerini almak için tasarlanmıştır.

Google Play Newsstand tek bir uygulamadan ilgilendiğiniz haberleri keşfetmenize yardımcı olur. Sesli, video ya da çok daha fazla seçenekle uzun makalelerden ve şok gelişmelerden keyif alabilirsiniz. Spor, yemek, boş zaman ve teknoloji ile ilgili en iyi ücretsiz haberlerin hepsi aynı yerde.

Uygulama yüzlerce muhteşem yayına sahip, her birini takip etmek, okumak ve paylaşmak ise çok kolay. 'Read now' fonksiyonunu ilginizi çeken ve keşfetmek istediğiniz daha fazla makaleyi bulmak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, Internete bağlı olmasanız bile tek bir sayfayı bile kaybetmeden herhangi bir dergiyi ya da gazeteyi de okuyabilirsiniz. Bu da makaleleri ve daha sonra okumak için diğer haberleri işaretleyebileceğiniz anlamına gelir ve hepsine çevrim dışı da erişebilirsiniz.

Google Play Newsstand, Google Currents ve Google Play Magazines ile önceden düzenlediğiniz tüm üyelikleri birleştirir. Bu uygulama sayesinde, ilginizi çeken her türlü haber kaynağıyla kendinizi güncel olaylardan haberdar edebilirsiniz.
Uptodown X